Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, sent 1900-tal, Asien, genombruten och skuren, lövträ, höjd ca 194 samt helt utfälld 240 cm

En dekordel nertill sitter lös, bruksslitage

621855

2019-03-08