Elsa Ström-Ciacelli oljemålning 1893
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELSA STRÖM-CIACELLI (1876-1952): Skeppsholmen mot söder i Stockholm, signerad och daterad Elsa Ström -93, olja på duk fäst på pannå, 26x19 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Ulf Hallius samling
621870
2019-03-25