Elsa Ström-Ciacelli oljemålning 1893

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELSA STRÖM-CIACELLI (1876-1952): Skeppsholmen mot söder i Stockholm, signerad och daterad Elsa Ström -93, olja på duk fäst på pannå, 26x19 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

621870

2019-03-25