Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
C O HULTÉN (1916-2015): "Kanske finns en Jordens egen vilja", mapp med 3 färglitografier, dikter av Arthur Lundkvist, signerade och numrerade 42/190, Galerie Leger, 1980, ca 46 x 32 cm
621875
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här