C O Hultén mapp med färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C O HULTÉN (1916-2015): "Kanske finns en Jordens egen vilja", mapp med 3 färglitografier, dikter av Arthur Lundkvist, signerade och numrerade 42/190, Galerie Leger, 1980, ca 46 x 32 cm

621875

2019-03-14