LG Lundberg färglitografi

LG Lundberg färglitografi
LG Lundberg färglitografi
LG Lundberg färglitografi
LG Lundberg färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1985, numrerad 6/70, färglitografi, ca 87x62 cm

Oramad

621876

2019-03-16