Torsten Esbjörnsson färglitografi
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-1970): Geometrisk komposition, signerad Esbjörnsson, numrerad 36/99, färglitografi, ca 47x63 cm
Kuntoraportti
Oramad
621878
Päivämäärä:
2019-03-16