Torsten Esbjörnsson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-1970): Geometrisk komposition, signerad Esbjörnsson, numrerad 36/99, färglitografi, ca 47x63 cm

Kuntoraportti

Oramad

621878

Päivämäärä:

2019-03-16