Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OLE AHLBERG (Danmark, född 1949): Komposition med ägg i fågelbur, signerad och daterad Ole Ahlberg 82, numrerad 48/230, ca 42x25 cm
621879
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här