Fredrik af Ekström

Fredrik af Ekström
Fredrik af Ekström
Fredrik af Ekström
Fredrik af Ekström
Fredrik af Ekström
Fredrik af Ekström

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK AF EKSTRÖM (1852-1915): Stilleben med fiskar, signerad F. af Ekström, olja på duk, ca 57x78 cm

621891

2019-03-11