Soffa Eilersen
2019-03-09
621898
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JENS JUUL EILERSEN, soffa, Eilersen, Danmark, klädsel i grå textil, märkt Eilersen, sitthöjd 39 cm, längd 260 cm
Slitage, ytskador på klädseln