Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
JENS JUUL EILERSEN, soffa, Eilersen, Danmark, klädsel i grå textil, märkt Eilersen, sitthöjd 39 cm, längd 260 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, ytskador på klädseln
621898
2019-03-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner