Soffa Eilersen

Soffa Eilersen
Soffa Eilersen
Soffa Eilersen
Soffa Eilersen
Soffa Eilersen
Soffa Eilersen
Soffa Eilersen
Soffa Eilersen
Soffa Eilersen
Soffa Eilersen

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

JENS JUUL EILERSEN, soffa, Eilersen, Danmark, klädsel i grå textil, märkt Eilersen, sitthöjd 39 cm, längd 260 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, ytskador på klädseln

621898

2019-03-09