Halsband 2 st silver

Halsband 2 st silver
Halsband 2 st silver
Halsband 2 st silver
Halsband 2 st silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALSBAND, 2 st, silver, 1800-tal, varav en s.k. ärtlänk med kistlås, ryska stämplar, 1858 resp. ärtlänk med 8 berlocker föreställande grotesker, längd ca 86 resp. 164 cm, totalvikt ca 103 g

621906

2019-03-12