Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
W RIEHL (1900-tal): Uniformsplanscher, 35+8 st., signerade delvis daterade, akvarell, ca 23,5x18-25-34,5 cm
Oramade, hanteringeveck
621907
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här