Spegel med Trymå 1800-tal

Spegel med Trymå 1800-tal
Spegel med Trymå 1800-tal
Spegel med Trymå 1800-tal
Spegel med Trymå 1800-tal
Spegel med Trymå 1800-tal
Spegel med Trymå 1800-tal
Spegel med Trymå 1800-tal
Spegel med Trymå 1800-tal
Spegel med Trymå 1800-tal
Spegel med Trymå 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med trymå, 1800-talets slut, bronserad, pastellagedekor, marmorskiva, 208x89, bordets höjd 40, 94x33 cm

Dekorbortfall, spegeln avkortad, löst glas, saknar bakstycke

621912

2019-03-09