Mats Hådell oljemålning

Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATS HÅDELL (född 1958): "Den tysta pistolen", signerad och daterad Mats Hådell 2116, olja på duk, ca 60x80 cm

621927

2019-03-11