Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Djos Mats´´, signerad Zorn 1911, etsning, bildstorlek ca 17.5x11.5 cm

Ej examinerad ur ramen

621932

2019-03-08