Bruno Mathsson Superellips
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, masurbjörk, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, skiva i alm, märkt med etiketter, längd ca 160 bredd 115 höjd 70 cm.
Mindre kantnagg, fuktring, bruksslitage
621946
2019-03-12