Bruno Mathsson Superellips

Bruno Mathsson Superellips
Bruno Mathsson Superellips
Bruno Mathsson Superellips
Bruno Mathsson Superellips
Bruno Mathsson Superellips
Bruno Mathsson Superellips
Bruno Mathsson Superellips
Bruno Mathsson Superellips
Bruno Mathsson Superellips
Bruno Mathsson Superellips

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, masurbjörk, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, skiva i alm, märkt med etiketter, längd ca 160 bredd 115 höjd 70 cm.

Mindre kantnagg, fuktring, bruksslitage

621946

2019-03-12