Esther Kjerner akvarell

Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): "Schneiderska gården, Djurgården", signerad E Kjerner, akvarell, ca 23x26 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

621954

2019-03-25