Esther Kjerner akvarell

Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Landskap, signerad E Kjerner, akvarell, ca 12x17 cm

PROVENIENS
Gösta Stenmans samling, nr 4306

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

621955

2019-03-25