Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANTONI TAPIES (Spanien, 1923-2012): "Nocturn Matinal", 1970, signerad Tapies 43/100, färglitografi, bladmått ca 56x76 cm
LITTERATUR: Galfetti 244
Ej examinerad ur ram
621974
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här