Antoni Tapies färglitografi

Antoni Tapies färglitografi
Antoni Tapies färglitografi
Antoni Tapies färglitografi
Antoni Tapies färglitografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TAPIES (Spanien, 1923-2012): "Nocturn Matinal", 1970, signerad Tapies 43/100, färglitografi, bladmått ca 56x76 cm
LITTERATUR: Galfetti 244

Ej examinerad ur ram

621974

2019-03-09