Lars Grönfelt oljemålning
Valmis
2019-03-14
621988
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LARS GRÖNFELT (Finland, 1926-1982): "Den sista sommaren", signerad och daterad L Grönfelt 74, olja på duk, ca 57x46 cm