Carl Malmsten fåtöljer 1 par
2019-03-08
621992
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MALMSTEN, fåtöljer, 1 par, 1900-talets mitt, björk, brickmärkta OH Sjögren, lösa dynor i randig textil, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage, torkad sadelgjord