Movado herrfickur i 14 k guld

Movado herrfickur i 14 k guld
Movado herrfickur i 14 k guld
Movado herrfickur i 14 k guld
Movado herrfickur i 14 k guld
Movado herrfickur i 14 k guld
Movado herrfickur i 14 k guld
Movado herrfickur i 14 k guld
Movado herrfickur i 14 k guld
Movado herrfickur i 14 k guld
Movado herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MOVADO, fickur, 14 k guld, 1940-tal, emaljtavla, ankargång, savonett, innerlock i metall, boettnr. 7365, 46452, diameter 50,5 mm, vikt ca 81 g, etui

Går ej, defekt drivfjäder, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage

621997

2019-03-13