Movado herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
MOVADO, fickur, 14 k guld, 1940-tal, emaljtavla, ankargång, savonett, innerlock i metall, boettnr. 7365, 46452, diameter 50,5 mm, vikt ca 81 g, etui
Går ej, defekt drivfjäder, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage
621997
2019-03-13