Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA , Karl Johanstil, 1900-talets första hälft, mahognyfaner, hyllplan flankerade av kolonner, 4 justerbara hyllplan, låda, höjd 215, 105x40 cm
Slitage, repor, nyckel saknas
622005
2019-03-08