Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, med lådor samt skrivskiva, ej originalbemålning, höjd ca 180 samt ca 40x34 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

622010

2019-03-08