Kjartan Slettemark fotocollage

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJARTAN SLETTEMARK (1932-2008): Fotocollage, 16/100, signerad och daterad Kjartan -79, ca 47x46,5 cm, oramad

622012

2019-03-08