Ulferts soffa och fåtölj
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ULFERTS, soffa och fåtölj, Tibro, 1960/70-tal, klädda i svart skinn, med lösa dynor, på ek ben, sitthöjd ca 40 cm, soffanslängd ca 182 cm
Slitage, repor, märken, en av främre benen av fåtöljen är något lös
622015
2019-03-08