Ulferts soffa och fåtölj

Ulferts soffa och fåtölj
Ulferts soffa och fåtölj
Ulferts soffa och fåtölj
Ulferts soffa och fåtölj
Ulferts soffa och fåtölj
Ulferts soffa och fåtölj
Ulferts soffa och fåtölj
Ulferts soffa och fåtölj
Ulferts soffa och fåtölj
Ulferts soffa och fåtölj

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ULFERTS, soffa och fåtölj, Tibro, 1960/70-tal, klädda i svart skinn, med lösa dynor, på ek ben, sitthöjd ca 40 cm, soffanslängd ca 182 cm

Slitage, repor, märken, en av främre benen av fåtöljen är något lös

622015

2019-03-08