Dosor silver och emalj
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR med lock, 3 st, emaljabete på silver, invändiga speglar, stämplade Horton & Allday Birmingham 1929, Albert Cohen & Charles Soloman - Cohen & Charles London 1931 samt troligen Frankrike, diameter 4-5 cm
Mindre emaljskador
622028
2019-03-13