Dosor silver och emalj

Dosor silver och emalj
Dosor silver och emalj
Dosor silver och emalj
Dosor silver och emalj
Dosor silver och emalj
Dosor silver och emalj
Dosor silver och emalj
Dosor silver och emalj
Dosor silver och emalj
Dosor silver och emalj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR med lock, 3 st, emaljabete på silver, invändiga speglar, stämplade Horton & Allday Birmingham 1929, Albert Cohen & Charles Soloman - Cohen & Charles London 1931 samt troligen Frankrike, diameter 4-5 cm

Mindre emaljskador

622028

2019-03-13