Tubkikare 1800-tal

Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal
Tubkikare 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TUBKIKARE, England, 1800-tal, mässing och trä, längd ca 23,5-72,5 cm

Bruksslitage, patina

622047

2019-03-08