Delft figuriner

Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner
Delft figuriner

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

FIGURINER, 1 par, 1800-talets början, fajans, Delft, parställda kor ståendes på socklar, handmålad dekor, höjd ca 16 cm

Kuntoraportti

Horn och öron med lagningar

622056

Päivämäärä:

2019-03-08