Delft figuriner
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FIGURINER, 1 par, 1800-talets början, fajans, Delft, parställda kor ståendes på socklar, handmålad dekor, höjd ca 16 cm
Kuntoraportti
Horn och öron med lagningar
622056
Päivämäärä:
2019-03-08