Oidentifierad konstnär akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): (2) Porträtt, akvarell på duk, bildmått 60x46 cm vardera

Fläckar

622062

2019-03-08