Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ULF KYLBERG, motiv av roddbåtar vid strandkant, signerad Ulf Kylberg, olja på duk, dukens mått ca 57x48 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
622063
2019-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner