Ulf Kylberg, oljemålning

Ulf Kylberg, oljemålning
Ulf Kylberg, oljemålning
Ulf Kylberg, oljemålning
Ulf Kylberg, oljemålning
Ulf Kylberg, oljemålning
Ulf Kylberg, oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ULF KYLBERG, motiv av roddbåtar vid strandkant, signerad Ulf Kylberg, olja på duk, dukens mått ca 57x48 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

622063

2019-03-08