Fåtöljer samt fotpall
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PETHRUS LINDLÖF(1922-1988) "Palermo", 3 fåtöljer samt 1 fotpall, 1960/80-tal, AB Lindlöfs Möbler, stommar i riopalissander, armstöd och lösa dynor klädda i rött skinn, sitthöjd ca 40 cm
CITES intyg medföljer
Bruksslitage, repor, märken
622069
2019-03-12