Artur Bianchini Korsö

Artur Bianchini Korsö
Artur Bianchini Korsö
Artur Bianchini Korsö
Artur Bianchini Korsö

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARTUR BIANCHINI (1869-1955): "Motiv från Korsö Sandhamn", signerad Arthur Bianchini, olja på duk, ca 32x45 cm,

622075

2019-03-11