Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARTUR BIANCHINI (1869-1955): "Motiv från Korsö Sandhamn", signerad Arthur Bianchini, olja på duk, ca 32x45 cm,
622075
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här