Fog & Mørup Semi Tulip takarmatur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOG & MORUP, "Semi Tulip", takarmatur, Danmark, 1970-tal, svartlackerad skärm, höjd ca 28, diameter 60 cm

Smärre slitage

622102

2019-03-11