Henry Heerup litografi

Henry Heerup litografi
Henry Heerup litografi
Henry Heerup litografi
Henry Heerup litografi

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

HENRY HEERUP (Danmark, 1907-1993): Dansande par, signerad och numrerad Heerup 253/360, färglitografi, bildyta ca 41x52 cm

622113

2019-03-09