Fartygmodell

Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets början, av segelbåt, totalängd 106, höjd ca 168 cm

Slitage, lagningar, segel med slitage och revor

622121

2019-03-09