Bordslampa Kosta Ove Sandeberg
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, glas, Ove Sandeberg, Kosta, rökfärgad överfång, slipad dekor med motiv av björnar, cylindrisk insats i glas, etikettmärkt samt signerad i botten, höjd utan fattning ca 26 cm
glasinsats med skador
622138
2019-03-21