Bordslampa Kosta Ove Sandeberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, glas, Ove Sandeberg, Kosta, rökfärgad överfång, slipad dekor med motiv av björnar, cylindrisk insats i glas, etikettmärkt samt signerad i botten, höjd utan fattning ca 26 cm

glasinsats med skador

622138

2019-03-21