Barskåp 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, delvis fanérat i mahogny, dörrar med dekor av intarsia, inrett med lådor, spegel och belysning, höjd ca 134, 97x39 cm, nyckel samt lös nyckelbussning finns att avhämta vid Utlämningen
Avklippt el, ytskador, underrede med fanérbortfall
622152
2019-03-09