Barskåp 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, delvis fanérat i mahogny, dörrar med dekor av intarsia, inrett med lådor, spegel och belysning, höjd ca 134, 97x39 cm, nyckel samt lös nyckelbussning finns att avhämta vid Utlämningen

Avklippt el, ytskador, underrede med fanérbortfall

622152

2019-03-09