Bordsduk linnedamast

Bordsduk linnedamast
Bordsduk linnedamast
Bordsduk linnedamast
Bordsduk linnedamast
Bordsduk linnedamast
Bordsduk linnedamast

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDUK, 1900-talets första hälft, linnedamast, mönster av blommor, bård med dekor av tulpaner, ca 160x340 cm

Enstaka äldre lagning

622153

2019-03-08