Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanerad med mahogny, svarvade kolonner, höjd 95 104x54 cm, nyckel finns
Slitage, repor, en nyckelbussning saknas
622182
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här