Pall Tonga Zambia
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PALL, omkring 1900, Tonga, Zambia, med hantag, skuren trä, höjd ca 24 cm
Kuntoraportti
Slitage, skador
622188
Päivämäärä:
2019-03-15