Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOANNA OCIAS, byråer, 1 par, Stockholm Werkstätte, fanerade med ek, 3 lådor vardera, rödlackerad sockel, höjd 106,5, 33x39 cm
Repor, slitage, märken, fanerbortfall
622212
2019-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här