Byråer Joanna Ocias

Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias
Byråer Joanna Ocias

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOANNA OCIAS, byråer, 1 par, Stockholm Werkstätte, fanerade med ek, 3 lådor vardera, rödlackerad sockel, höjd 106,5, 33x39 cm

Repor, slitage, märken, fanerbortfall

622212

2019-03-12