Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Solna kyrka" monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10 cm
Zustandsbeschreibung
622217
2019-03-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner