Tillbaka till katalog

Nybro Armaturfabrik golvlampa

Nybro Armaturfabrik golvlampa
Nybro Armaturfabrik golvlampa
Nybro Armaturfabrik golvlampa
Nybro Armaturfabrik golvlampa
Nybro Armaturfabrik golvlampa
Nybro Armaturfabrik golvlampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

SANDIN & BÜLOW, golvlampa, Nybro Armaturfabrik, 1900-talets sista kvartal, fot i plexiglas, stomme i förkromad metall, glaskupa, undertill etikettmärkt "NAFA", höjd ca 53 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

622223

Datum:

2019-03-09