Tillbaka till katalog
Nybro Armaturfabrik golvlampa
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
SANDIN & BÜLOW, golvlampa, Nybro Armaturfabrik, 1900-talets sista kvartal, fot i plexiglas, stomme i förkromad metall, glaskupa, undertill etikettmärkt "NAFA", höjd ca 53 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
622223
Datum:
2019-03-09