Philippe Starck stolar
2019-03-09
622232
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILIPPE STARCK, "Toy", stolar, 1 par, Driade, Italien, stomme i terracottafärgad plast, undertill stämplade, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage