Josefina Holmlund oljemålning

Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Kvällslandskap, signerad J Holmlund, olja på duk, 35x48 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

622234

2019-03-25