Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (13), 1950/60-tal, möjligen Tage Björk, osignerade, akvareller och krita, ca 22x16 cm resp 30x21 cm
622243
2019-03-09